Employer Brand Summit – 2024

İş ve kariyer dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla 6 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. FutureXperience temasıyla düzenlenecek olan 11. Employer Brand Summit bu yıl “Deneyim”e odaklanıyor!..

Employer Brand Summit – 2024
Yayınlanma: Güncelleme: 41 okuma

İş ve kariyer dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla 6 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. FutureXperience temasıyla düzenlenecek olan 11. Employer Brand Summit bu yıl “Deneyim”e odaklanıyor!

İşveren Markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow’un katılımıyla bu yıl 6 Haziran 2024’te Maya Life İstanbul‘da gerçekleşecek olan Employer Brand Summit, yine iş ve kariyer dünyasının önemli isimlerini buluşturmaya hazırlanıyor.

11. Employer Brand Summit

Türkiye’nin Uluslararası İşveren Markası Zirvesi“Employer Brand Summit”, iş ve kariyer dünyasının ünlü isimlerini konuk ettiği programıyla başlıyor. İş yaşamında deneyime odaklanarak bu yıl “FutureXperience” temasıyla düzenlenecek olan Zirveye, İşveren Markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow da katılacak. 11.si gerçekleştirilecek olan Zirvede, yaşanan tecrübelerin geleceği şekillendireceğinden hareketle, çalışan deneyiminin güncel örneklerinden yeni deneyimlerin tasarlanmasına kadar pek çok farklı başlıkta kariyer yolculuğunun bugünü ve geleceği konuşulacak.

Türkiye’nin En Başarılı İşveren Markaları Açıklanacak

Türkiye’nin önde gelen markalarının CEO, CHRO ve Direktörlerinin şirketlerinde uyguladıkları İK süreçlerini anlatacakları Employer Brand Summit’te, farklı çalışan deneyimi uygulamaları, daha yenilikçi, verimli ve sürdürülebilir deneyimler yaratma, liderlik ve işveren markasında geleceğe yön verecek trendler tartışılacak.

Sunuculuğunu Sevinç Satıroğlu’nun yapacağı programda Zirve temasına uygun olarak iş süreçlerinin modellendiği farklı deneyim alanları da yer alacak. Zirvede ayrıca Türkiye’nin en başarılı işveren markalarının belirlendiği “En Gözde Şirketler 2024” araştırmasının sonuçları da açıklanarak, dereceye giren kuruluşlara ödülleri verilecek.

3İK Marka İletişim Ajansıve Realta Danışmanlıkorganizasyonuyla düzenlenen, QNB Finansbankve Unilever ana sponsorluğundaki Uluslararası İşveren Markası Zirvesi – Employer Brand Summit’in medya sponsoru ise Branding Türkiyeoldu.

6 Haziran 2024 tarihinde Maya Life İstanbul‘da gerçekleştirilecek olan 11. Employer Brand Summit’e hem online hem de fiziksel katılım mümkün olacak. Fiziksel katılımın sınırlı sayıda olacağı Zirve’ye kaydolmak ve Zirve’nin ayrıntılı programı hakkında bilgi sahibi olmak için employerbrandsummit.com adresi ziyaret edilebilir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.