Şehir Tiyatroları Sanatçısı Yağmur Damcıoğlu Namak’a Ödül

“25. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri” 4 Haziran Salı günü İstanbul Mustafa Kemal Merkezi Attila İlhan Sahnesi’nde düzenlenen bir törenle sahiplerine takdim edildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları..

Şehir Tiyatroları Sanatçısı Yağmur Damcıoğlu Namak’a Ödül
Yayınlanma: Güncelleme: 23 okuma

“25. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri” 4 Haziran Salı günü İstanbul Mustafa Kemal Merkezi Attila İlhan Sahnesi’nde düzenlenen bir törenle sahiplerine takdim edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sanatçısı Yağmur Damcıoğlu Namak, Fosforlu Cevriye oyunundaki başarılı performansıyla “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”nde “Tiyatro Komedi, Kara Komedi, Müzikli Oyun Ya Da Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” ödülüne layık görüldü.

Ödül (2)

Büyük bir merak ve heyecanla beklenen, 25. yılı geride bırakan “Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri”nde tiyatro ve sinema dünyasının önde gelen isimleri farklı kategorilerde yılın en iyi oyuncusu ödülleriyle onurlandırıldı.

Oyunlar, Harika Uygur, Aslıhan Sunal, Elçin Hanbay Kaya, Ersin Umulu, Eylem Yıldız, Hasibe Kalkan, Pervin Atamert, Refika Sezik, Şirin Kılavuz, Tijen Savaşkan ve Yarkın Ünsal’dan oluşan seçici kurul tarafından izlendi ve değerlendirildi.

“25. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”nde Şehir Tiyatroları’na 7 Dalda Adaylık

Şehir Tiyatroları oyuncuları dikkat çekici performanslarıyla “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”nde 7 dalda aday oldular. Adaylıklar şöyle:

Selen Nur Sarıyar, Cadı Kazanı oyunundaki rolüyle “Tiyatro Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Adayı”

Nevzat Sinan Taştan,  Savaş ve Barış oyunundaki rolüyle “Tiyatro Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Adayı”

Gün Koper, Uçurtmanın Kuyruğu oyunundaki rolüyle “Tiyatro Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Adayı”

Binnur Şerbetçioğlu ve Yağmur Damcıoğlu Namak,  Fosforlu Cevriye oyunundaki rolleriyle “Tiyatro Komedi, Kara Komedi, Müzikli Oyun Ya Da Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Adayı”

Besim Demirkıran, Fosforlu Cevriye oyunundaki rolüyle “Tiyatro Komedi, Kara Komedi, Müzikli Oyun Ya Da Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Adayı”

Irmak Örnek, Fosforlu Cevriye oyunundaki rolüyle “Tiyatro Komedi, Kara Komedi, Müzikli Oyun Ya Da Müzikal Dalında Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Adayı”

Murat Garipağaoğlu,  Tartuffe oyunundaki rolüyle “Tiyatro Komedi, Kara Komedi, Müzikli Oyun Ya Da Müzikal Dalında Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Adayı”

Aday olan ve ödül alan sanatçılarımıza İBB Şehir Tiyatroları adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Şehir Tiyatroları’nın Ödüllü Oyunu “Fosforlu Cevriye” Açık Hava Yaz Oyunları’nda

Oyuncularının göz alıcı performanslarıyla birçok dalda aday olan ve ödül alanSuat Derviş’in yazdığı,Gülriz Sururi’nin uyarladığı,Yelda Baskın’ın yönettiği Fosforlu Cevriye; 12, 13 Haziran 2024 tarihlerinde 21.00’de Harbiye Açık Hava Yaz Oyunları’nda sahneleniyor.

Oyun biletleri gişelerden,https://sehirtiyatrolari.ibb.istanbul/,biletinial.comadreslerinden ve mobil uygulamadan temin edilebilir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.