Pusulam Kitabevi’nde Yazar Geçidi

Lüleburgaz‘ın kitap tutkunları ünlü yazarlarla buluşuyor. İbrahim Koser, İnci Yılmaz Şimşek, Khalet Alostath, Mustafa Ermiş, Sibel Çelikel, Züleyha Ekici okuyucuları ile bir araya gelecek.  Lüleburgaz‘daki Pusulam Kitabevi, kitap tutkunlarını heyecanlandıracak..

Pusulam Kitabevi’nde Yazar Geçidi
Yayınlanma: Güncelleme: 40 okuma

Lüleburgaz‘ın kitap tutkunları ünlü yazarlarla buluşuyor.İbrahim Koser, İnci Yılmaz Şimşek, Khalet Alostath, Mustafa Ermiş, Sibel Çelikel, Züleyha Ekici okuyucuları ile bir araya gelecek.

Lüleburgaz‘dakiPusulam Kitabevi, kitap tutkunlarını heyecanlandıracak bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.Kırklareli‘ninLüleburgazilçesinde bulunanPusulam Kitabevi, 11-14 Haziran tarihleri arasında ünlü yazarları ve çeşitli yayınevlerini ağırlayacak. Bu kitap fuarı, edebiyat dünyasının önde gelen isimlerini kitapseverlerle buluşturacak.

Etkinlikte, edebiyat alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken akademisyen yazarSibel Çelikel, toplumun yaralarına dokunan eserleriyle tanınanİbrahim Koser, ilk kitabıyla büyük ses getiren Filistinli yazarKhaled Alostath, kalbe dokunan öyküleriyle eğitimci yazarZüleyha Ekici,Trakya‘nın nabzını tutan yerel araştırmacı yazar Mustafa Ermiş ve edebiyatın duayenlerinden öykü ödüllüİnci Yılmaz Şimşek okuyucularıyla bir araya gelecek.Khaled Alostath 11-12 Hazirantarihlerinde,Züleyha Ekici 14 Haziran tarihinde, Mustafa Ermiş,Sibel Çelikel veİnci Yılmaz Şimşek ise fuar süresince okuyucularıyla buluşacak.

Pusulam Kitabevi‘nin kurucusu genç girişimciMelis Güreşçi Şahin, bu özel etkinliğe ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyduğunu belirtti. Şahin, “Pusulam Kitabevi, kurulduğu ilk günden itibaren farklı konular ve konuklarla alanında fark yaratmaya devam ediyor” dedi.

Trakya‘nın çeşitli şehirlerinde başarılı fuar organizasyonları gerçekleştiren Art Plus Yayınevi‘nin sahibi ve organizatörBarış Keskin, insanların yaptıkları işte mutlu olduklarında daha başarılı olacaklarını ifade etti.Keskin, fuarcılığa yıllarını adadığını ve bu sektörde birçok yazar ve şair dost edindiğini belirterek, sevgi tohumları ekilen her işte hasadın mutlulukla yapılacağını vurguladı.

Pusulam Kitabevi, sadece kitap alım satım yapılan bir yer olmaktan öte, kitap ve edebiyatı seven, sanatı seven insanların buluşma noktası olma hedefiyle faaliyet gösteriyor. Şahin, “Kitap ortak bir paydadır, bu mekân bu ortak paydada buluşma noktası görevi görecek. Yakın zamanda etkinliklerimiz başlıyor. Bu ay yerel yazarlarımız ile imza günümüz olacak. Tarih netleşince duyurusunu yapacağız. Etkinlik içerisinde müzik dinletileri gibi nüanslar da olacak. Burada sıfır ve ikinci el kitap alım-satımı yapmaktayız. Dileyen müşterilerimiz gelip burada çayını kahvesini içerek kitabını okuyabiliyor, araştırmalarını yapabiliyor. Okuyacağız, okutacağız, paylaşacağız, paylaştıkça güzellikleri çoğaltacağız. Tüm kitapsever halkımızı bekleriz” dedi.

11 Haziran Salı günü başlayacak fuar,14 Haziran Cuma gününe kadar kitapseverleri ağırlayacak. Etkinlik, imza günleri, lansmanlar ve çeşitli aktivitelerle dolu olacak. Kitap kafe ise, Lüleburgaz,İstanbul Caddesi, 45 numarada bulunan Eski Sinema Pasajı, Mavi Köşe karşısında yer alıyor.Pusulam Kitabevi ile ilgili yenilikler ve etkinlikler hakkında @pusulam_kitap_evi Instagram hesabından haberdar olunabilir ve mesai saatleri içinde0 555 197 10 13 numaralı telefonla iletişime geçilebilir.

Bu özel etkinliği kaçırmayın vePusulam Kitabevi‘nde edebiyat dolu anların tadını çıkarın!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.