Büşra Akın’dan ‘Dokunmak’ Ange Yayınları’ndan Çıktı

Büşra Akın’ın ilk kitabı ‘Dokunmak’, sözcüklerin yetersiz kaldığı anlarda devreye giren ‘dokunma’nın büyülü dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Ange Yayınları‘ndan çıkan “Dokunmak”, insanın duygularını ve düşüncelerini en derin ve en samimi şekilde..

Büşra Akın’dan ‘Dokunmak’ Ange Yayınları’ndan Çıktı
Yayınlanma: Güncelleme: 18 okuma

Büşra Akın’ın ilk kitabı ‘Dokunmak’, sözcüklerin yetersiz kaldığı anlarda devreye giren ‘dokunma’nın büyülü dünyasına yolculuğa çıkarıyor.

Ange Yayınları‘ndan çıkan “Dokunmak”, insanın duygularını ve düşüncelerini en derin ve en samimi şekilde kendine ifade etmesine yardımcı olacak şekilde Büşra Akıntarafından tüm içsel samimiyeti ile kaleme alındı. Kitap, ellerin duyguları ifade etme de en güçlü araçlardan biri olduğunu anlatırken her bir dokunuşunun kendi mevsimi ve hikâyesi olduğunu vurguluyor. “Dokunmak”, insanın iç dünyasını anlamak ve ifade etmek için dokunmanın eşsiz gücünü keşfetmek isteyen herkes için bir ilham kaynağı olacak.

Kitap, dokunuşların insan yaşamındaki önemini anlatırken aynı zamanda hayattan örneklerle bu dokunuşların çeşitliliğini de ele alıyor. Yaşam koçu ve yazarBüşra Akın, ‘Baharın taze ve canlı dokunuşlarıyla yüreğimizde çiçekler açar, yazın sıcak ve yumuşak dokunuşlarıyla huzur buluruz, sonbaharın esintili ve hüzünlü dokunuşlarıyla geçmişe dair anılar canlanır, kışın soğuk ve keskin dokunuşlarıyla içimizdeki sıcaklığı ararız.’ diyor.

Yazar, dokunuşların özellikle insanın derinliklerine inmesine ve duygularını en saf halde ifade etmesine olanak tanıdığını vurguluyor. Dokunmanın, sözcüklerin ifade edemediği duyguları ve düşünceleri iletebileceğini aktarıyor. Bu kitap, sadece bedensel temasın ötesinde, bir ruhun başka bir ruha dokunmasıyla oluşan bağın gücünü anlatıyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.