Yunus Günçe

Yunus Günçe stand-up gösterisiyle İzmir’de

Gösteri

Sevilen oyuncu Yunus Günçe, “Akıllı insanlar için tasarladığım yeni nesil stand-up” olarak tanımladığı gösterisiyle 7 Ekim Cuma günü İzmir Bostanlı Suat Taşer Salonu’nda olacak. Günçe’nin kendi hayatına dair samimi paylaşımlarda bulunduğu gösterinin biletleri  www.biletininal.com’da satışa sunuldu.

Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial, hayatın monotonluğundan biraz olsun uzaklaşmak isteyenleri 7 Ekim Cuma günü İzmir Bostanlı Suat Taşer Salonu’nda gerçekleşecek Yunus Günçe’nin tek kişilik keyifli stand-up gösterisine davet ediyor.  

Günçe, “Olur da eğlenmezsen bu akşam, hatayı kendinde ara” diye iddialı bir giriş yaptığı oyunda içinden ne gelirse onu anlattığı samimi bir performans sergiliyor. “Akıllı insanlar için tasarladığım yeni nesil stand-up” özetlediği gösteride, geçmişini, başarısızlıklarını, işsizliklerini, yaptıklarını, yapması gerekenleri, yaşadığı ama aslında yaşamak istediği ülkesini anlatıyor. Survivor’ı da unutmuyor elbette. Vanaları açıyor sahneye çıkmadan hemen önce. Gerisi kendiliğinden geliyor. İzleyenleri Yunus Günçe ile tanıştırıyor. 

Seyirciye keyifli bir gece vaat eden gösterinin biletleri www.biletininal.com ’da satışta.

Etiket

Yorum Yapın