Şimdi yükleniyor

Yıldız Tilbe’den 30. Yıl Peformansı!

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe’den 30. Yıl Peformansı!

Kariyerinin 30’uncu yılı kutlamaları kapsamında sahneden sahneye koşan Yıldız Tilbe Ramazan öncesi son konserini Ataşehir’deki Jolly Joker Arena’da verdi. Tilbe bir ay aranın ardından bayramın ilk günü seyircisiyle yeniden buluşacak…

 Yıldız Tilbe için 2024’e girer girmez yoğun bir süreç başladı. Kariyerinin 30’uncu yılını kutlayan Tilbe hem yeni şarkılarıyla hem de konserlerinde dinleyicileriyle buluşuyor. Ramazan ayında vereceği aranın öncesinde son konserini ise hafta sonu İstanbul, Ataşehir’deki Jolly Joker Arena’da verdi. Dünden bugüne hit olmuş şarkılarını söylerken seyircisiyle coşan Yıldız Tilbe her zamanki gibi kendine has sahne kıyafetleriyle farklı tarzını ortaya koydu.

 Ramazan boyunca stüdyoya girip yeni şarkılarını kaydedecek olan Yıldız Tilbe bu bir aylık aranın ardından ilk konserini bayramın ilk günü, 10 Nisan’da Kıbrıs Limak Cyrus Deluxe Hotel’de verecek. Ardından yine bir konser maratonu başlayacak. Yıldız Tilbe kulislerde dolanan İstanbul’da dev bir konsere hazırlandığı haberleriyle ilgili ise ser verip sır vermedi. “Sürpriz” demekle yetindi.

Share this content: