Şimdi yükleniyor

Salut Salon Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde!

Salut Salon

Salut Salon Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde!

Events Across Turkey’in daha evvel Aya İrini’ de ağırladığı Salut Salon’u bu kez Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava’da müzik severlerle buluşturuyor. 5 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilecek ECHO KLASSIK ödüllü Salut Salon konser biletleri Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş online biletleme platformu Biletinial’da.


Events Across Turkey’in daha evvel Aya İrini’de ağırladığı Salut Salon bir kez daha İstanbul seyircisiyle buluşacak. Harbiye Cemil Topuzlu Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde sahne alacak olan Salut Salon’un konser biletleri  Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışta.

Salut Salon, , iki kemancı bir çellist ve bir piyanistten oluşan oda müziği grubuMüzik ve mizahı harmanlayarak, klasik müzik dünyası içinde benzersiz bir görsel ve işitsel şov sunuyor.  ECHO Klasik ödülü sahibi, tamamı kadın müzisyenlerden oluşan ve Amerika, Kanada, Rusya, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere pek çok ülkede konserler veren Salut Salon, klasik müzik sevdalısı olan ya da olmayan herkese şovlarıyla müzik ve görsel ziyafet sunmaya hazırlanıyor.

Share this content: