Operanın ikiz yıldızlarından dinleti

Operanın İkiz Yıldızlarından Dinleti

Dinleti

Opera Twins” (Opera İkizleri) adıyla tanınan Didem – Sinem Balık kardeşler, 3 yıl aradan sonra önceki gün muhteşem bir konsere imza attı. Küresel salgın nedeniyle bir süre konserlerine ara veren “Opera Twins”, yeniden sahnenin tozunu attırdı.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda 45 kişilik İBB Kent Orkestrası eşliğinde sahneye çıkan operanın ikiz yıldızları, büyüleyici repertuarıyla sahnede yerini aldı. Kardeşler, tüm biletleri tükenen konserde, Türkçe, İngilizce, İtalyanca ve Fransızca eserleri seslendirdi.

İZLEYİCİLER YERİNDE DURAMADI

Sempatik tavırları ve espirili diliyle seyirciyi coşturan Didem ve Sinem Balık, izleyicinin ısrarlarıyla uzun süre sahnede kaldı. İzleyenlerin dansa kalktığı konser, ayakta alkışlarla son buldu.

Konserde seyirciyi ses egzersizleriyle eğlendiren sanatçılar, interaktif doğaçlamalarla dinleyiciye farklı ve eğlenceli bir konser deneyimi sundu.

Gecede ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Aygen, Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel ile Ulusal Kanal Genel Müdürü Adnan Türkkan ve eşi Sonay Türkkan, Turkuaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Karadere, ünlü sunucu Aslı Şafak ve Afşin Yurdakul, köşe yazarı Yazgülü Aldoğan ayakta alkışlayanlar arasındaydı.

Etiket

Yorum Yapın