Fotoğraftaki Yüz

Lisa Gray’in Polisiye Gerilim Romanı Fotoğraftaki Yüz Çıktı

Kitap

Lisa Gray’in, çok beğenilen Jessica Shaw serisinin ilk kitabı Fotoğraftaki Yüz, Epsilon logosuyla Türkiye’deki okurlarla buluşuyor! Fotoğraftaki Yüz’de başarılı özel dedektif Jessica Shaw, beklenmedik bir ipucuyla kendi geçmişinin peşine düşer ve polisin unuttuğu bir cinayeti aydınlatmak için Los Angeles’ın karanlık göbeğine doğru yola çıkar. Polisiye gerilim hayranlarının soluksuz okuyacağı Fotoğraftaki Yüz, adrenalin ve trajedinin iç içe geçtiği heyecan dolu bir roman…

Washington Post, Wall Street Journal ve Amazon’un çoksatan yazarı Lisa Gray’in Fotoğraftaki Yüz adlı romanı, Epsilon logosu ve Filiz Çakır’ın çevirisiyle raflarda yerini aldı. Fotoğraftaki Yüz, şimdiye kadar dört macerası yayımlanan Jessica Shaw serisinin ilk kitabı. 

Özel dedektif Jessica Shaw, aydınlatılması gereken bir cinayet ya da ortaya çıkarılması gereken gizemlerle ilgili ipuçları almaya alışkındır. Yirmi beş yıl önce Los Angeles’ta kaçırılan üç yaşındaki bir kız çocuğunun fotoğrafı e-postasına düştüğünde, bunun da her zamanki gibi bir durum olduğunu düşünür. Ancak fotoğrafaki yüze baktıkça işler değişir. Bilgisayar ekranından ona bakan küçük kız, Jessica’nın ta kendisidir!

Çocukken kaçırılmış olduğu bilgisi Jessica’nın düşüncelerini altüst eder. O kaçırılma olayından sonra bulunduğuna dair bir bilgi de yoktur. Etrafındaki herkese, her şeye farklı gözlerle bakmaya başlayan Jessica için yaşamını geri kazanmanın yolu geçmişe yönelik ipuçlarını takip edip tüm bu gizemi çözmektir. Üstelik bunu hiç kimseler anlamadan yapması gerekmektedir.

Kapkaranlık bir tünelde yolunu el yordamıyla bulmak zorunda kalır Jessica. Tek umudu ise tünelin ucunda ışığı görmektir.

Lisa Gray imzalı Fotoğraftaki Yüz, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

LISA GRAY HAKKINDA

Lisa Gray yıllarca profesyonel olarak yazılar yazdı, Basın Birliği’nde İskoç futbol ligi baş yazarı ve Daily Record Saturday Magazine’de kitap editörü olarak çalıştı. Lisa şu an Daily Record ve Sunday Mail’de gazeteci olarak çalışıyor. Bu, ilk polisiye romanı. Daha fazla bilgi için: www.lisagraywriter.com 

 

Bilgi için: epsilonyayinevi.com

instagram.com/epsilonyayinevi

facebook.com/EpsilonYayinevi

twitter.com/epsilonYayinevi

youtube.com/channel

Etiket

Yorum Yapın