KUKKF

Kahramanmaraş 8. Kitap ve Kültür Fuarı 14 Ekim’de Başlıyor

Kitap

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenecek Kahramanmaraş Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı, 14 – 23 Ekim 2022 tarihlerinde KAFUM’da gerçekleşecek. “Sezai Karakoç’a Saygıyla” temasıyla hazırlanan fuar, yüzlerce yayınevi ve yazarı kitapseverlerle buluşturacak.

KUKKF2

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenecek Kahramanmaraş Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 14 Ekim Cuma günü başlıyor. Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) düzenlenecek fuar, 23 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek. Bu yıl “Sezai Karakoç’a Saygıyla” temasıyla gerçekleştirilecek fuarda, yüzlerce yayınevi ve yazar ile on binlerce eser kitapseverlerle buluşacak. Kemal Sayar, Hulki Cevizoğlu, Ali Ural, Uğur Batı, Mario Levi, Tarık Tufan, Nedim Şener, Ömür Akkor gibi Türk edebiyatının birbirinden önemli isimlerinin katılacağı etkinlik takvimi süresince panel, söyleşi ve imza günleri de düzenlenecek.

KÜLTÜR SANAT İKLİMİ YAŞATACAK

Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı, Kahramanmaraş Uluslararası 8. Kitap ve Kültür Fuarı ile ilgili şu açıklama yapıldı: “Şiir ve edebiyatın başkenti Kahramanmaraş’ta bu yıl, Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’nın 8’incisini düzenliyoruz. Yüzlerce yayınevi, yazar ve on binlerce kitap ile kültür sanat ikliminin yaşanacağı fuara tüm kitapseverler davetlidir.”

Kahramanmaraş Uluslararası 8. Kitap ve Kültür Fuarı, 14 – 23 Ekim 2022 tarihlerinde Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) 10.00 – 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Etiket

Yorum Yapın