kaansekban

Kaan Sekban “Saçmalar” İle İstanbul’da

Gösteri

Plaza hayatından cast ajanslarına dünyanın en saçma yolculuğuna hazır mısınız? Kaan Sekban, “Saçmalar” adını verdiği stand-up şovu ile 29 Eylül Perşembe günü Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde… Biletler ise www.biletininal.com’da satışta… 

Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial, stand up severleri Kaan Sekban ile buluşturuyor.  10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alarak beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk şovları bir adım öteye taşıyarak stand up şovu ile seyirci karşısına çıkıyor! Sekban, kurumsal hayatı hicvettiği tek kişilik sahne gösterisinde, plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar pek çok konuya değinen skeçleri ile “Kendime has üslubumla saçmalıyorum!” diyor.

BANKACILIK KARİYERİNDEN STAND UP GÖSTERİSİNE

Komedyen Kaan Sekban, 1983 yılında dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümü lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi yüksek lisans mezunudur. Sekban, 10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurtdışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eti. 

Türkiye’de İstanbulname müzikali ve İtalya’da Bir Yaz Gecesi Rüyası operasında rol aldıktan sonra kendi evinden yayınladığı Kaan Sekban Saçmalar adlı ev yapımı canlı talk show’la tanınan Sekban, beyaz yakalı hayatı hicvettiği Yakam Beyaz Beynim Ayaz skeçleriyle öne çıktı. 

Sekban’ın, “Tebrikler Kovuldunuz” adlı kitabı ile kısa sürede en çok satanlar arasına girdi.

Etiket

Yorum Yapın