Gokhan Ünver

Gökhan Ünver Çok Tanıdık’la Türkiye Turnesinde

Gösteri

Uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonra gündelik hayatla ilgili gözlemlerini aktardığı kısa performanslarla yıldızı parlayan Gökhan Ünver, geçtiğimiz aylarda başladığı “Çok Tanıdık” turnesiyle 6 bin kişiyi kahkahaya boğdu.

“Çok Tanıdık” turnesinin bu başarıyı elde etmesinde; her sınıftan insanı tanımasının ve istediği her kişinin karakterine bürünebilmesinin etkin olduğunu belirten Ünver, “Bu başarı bizi yeni turne planı için motive etti.  22 Ekim-18 Aralık tarihleri arasında Türkiye’yi bir kez daha dolaşacağız. Gittiğimiz her şehir, buluştuğumuz her seyirci bir sonraki gösterimiz için ilham veriyor” dedi.  Gökhan Ünver’in yeni gösterilerinin biletleri de www.biletinial.com’da satışta.

Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial, sanatın farklı alanlarındaki üretimlere desteğini sürdürüyor. Kısa performanslarıyla sosyal medyada kısa sürede fenomen olan ve farklı sahnelerdeki stand-uplarıyla büyük ilgi gören Gökhan Ünver, günlük hayatın absürtlüklerinden evlilik hayatına, ünlülük hallerinden insan ilişkilerine kadar uzandığı stand-up gösterisiyle Türkiye’nin farklı şehirlerindeki sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ünver, “Çok Tanıdık” turnesi kapsamında 22 Ekim-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Kocaeli, Antalya, Tekirdağ, İstanbul,  Samsun, Ordu,  Trabzon,  İzmir,  Bursa, Ankara ve Edirne’de sahne alacak. 

İLHAM INI SEYİRCİDEN ALDIĞIMIZ YENİ SKEÇLERLE SAHNEDE OLACAĞIZ

Yaz aylarında başladıkları birinci turne boyunca çok kısa sürede Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’da 6 bin kişiyle buluştuklarını belirten Ünver, “Çok Tanıdık” turnesinin bu başarıyı elde etmesinde her sınıftan insanı tanımasının ve istediği her kişinin karakterine bürünebilmesinin etkin olduğunu belirtti. Ünver, “Seyircimiz bizi çok heyecanlandırdı. Gösterilerimizde yeni skeçler hayat buldu. Bu destek için seyircilerime çok teşekkür ediyorum. Bu başarı bizi yeni turne planı için motive etti. Gittiğimiz her şehir, buluştuğumuz her seyirci bir sonraki gösterimiz için ilham veriyor.”

Etiket

Yorum Yapın