vietnam

Gezginler sonbahar-kış döneminde de dünyayı keşfedecek

Kültürel Miras

GitmekLazım.com, kullanıcılarına sonbahar-kış döneminde de yeni yerler keşfetme imkânı sunuyor. Seyahat severlere dünyanın çeşitli yerlerini sonbahar-kış sezonunda deneyimleme fırsatı sunan GitmekLazim.com’un Yönetici Ortağı Serdar Şahin tur detaylarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Turizm sektöründe özgün bir bakış açısı ile çalışmalarını sürdüren ve seyahat etmeyi bir tutku haline getirenler için özel tur paketleri geliştirmeye odaklanan GitmekLazım.com, sonbahar-kış döneminde de dünyanın dört bir yanını keşfetme fırsatı sunuyor. Platform, Amerika’dan Uzakdoğu’ya uzanan çeşitli turlarla yaz dönemi dışında da seyahat severlere yeni yerler keşfetme olanağı sağlıyor. 

GEZGİNLER FARKLI MEVSİMLERDE, FARKLI COĞRAFYALARI YAKINDAN TANIYACAKLAR

GitmekLazım.com, sunduğu sonbahar-kış turlarıyla birlikte Ren Nehri üzerinden Almanya’yı, İtalya-İspanya-Fas turuyla Kanarya Adalarını yakından görme fırsatı sunuyor. Masalsı rota ile ise gezginler, Fransa-İsviçre-Almanya’daki sonbahar-kış döneminde Noel hazırlıklarına şahit olabilecek; Vietnam’dan Mısır’a, Bangkok’tan Miami’ye antik, egzotik ve otantik rota konseptleri ile dolu sonbahar-kış dönemi turlarıyla dünyaya yeni bir perspektiften bakabilecekler. 

KONSEPT TURLAR İLE GEZGİNLERE YENİ BİR DENEYİM SUNUYOR

Sonbahar-kış dönemi turlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan GitmekLazım.com Yönetici Ortağı Serdar Şahin, “Keşfetme ve sosyalleşme imkânı sunan GitmekLazım.com olarak, gezginlere dünyanın dört bir yanında sonbahar ve kış mevsiminin ortaya çıkardığı benzersiz doğal güzellikleri yakından görmelerini sağlıyoruz. Bununla birlikte yaz sezonundan farklı bir iklimin etkili olduğu bu dönemde, kültürel açıdan benzersiz öğelerin de yakından tanınmasına olanak sağlıyoruz. Amerika’dan Uzakdoğu’ya, antik, egzotik ve otantik rotalarla gezginlerimiz keşfetmeye sonbahar-kış sezonunda da devam edebilecekler.” dedi.

GitmekLazim.com

2019 yılında kurulan GitmekLazım.com, gezginlere yurt içinde ve yurt dışında birbirinden farklı tur seçenekleri sunuyor. Platform içinde bulunan araçlar ve “Papel Kazan” uygulamasıyla seyahat anlayışına yenilikçi avantajlar getiren GitmekLazim.com, gezginlerin hayalini kurduğu tatili gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Etiket

Yorum Yapın