Fark yaratan kadınlar

Yaşadıkları çevrede karşılaştıkları sorunları çözmek için uğraşan ve topluma cesaret veren kişileri keşfedip görünür kılan Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar Programı’na bu yıl kadınlar damga vurdu. Sabancı Vakfı; 2009 yılından bu..

Fark yaratan kadınlar
Yayınlanma: Güncelleme: 34 okuma

Yaşadıkları çevrede karşılaştıkları sorunları çözmek için uğraşan ve topluma cesaret veren kişileri keşfedip görünür kılan Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar Programı’na bu yıl kadınlar damga vurdu.
Sabancı Vakfı; 2009 yılından bu yana yürüttüğü ‘Fark Yaratanlar’ programıyla, toplumsal sorunlara çözüm üreten bireylerin yaptıkları çalışmaları görünür kılmayı ve topluma ilham vermeyi amaçlıyor. Müthiş bir ekiple Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Birsel Safkan ve Koordinatör Merve Özayıtgu’nun büyük emek verdiği programın 15’inci sezon lansmanı geçen günlerde gerçekleştirildi.

Etkinlik, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı’nın katılımıyla Sakıp Sabancı Müzesi The Seed’de düzenlendi. Sabancı, “İnsanımızın fırsat olduğunda, potansiyeli gördüğünde her işi başarabildiğini ve zorlukların üstesinden gelebildiğini Fark Yaratanlar sayesinde bir kez daha gördük. Bu yıl 6 Fark Yaratan çalışmanın tamamının kadınlardan oluşması ayrıca mutluluk verici bir gelişme. Onlar şikayet etmek yerine cesaretle harekete geçti” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.