Borusan Sanat’ta Haziran 2024 Programı

Borusan Sanat’ta sezon konserlerini tamamladı… Konser salonlarındaki etkinlik heyecanı bitse de konser keyfini her yere taşıyan borusansanat.tv’de yayınlar devam ediyor! Haziran ayında ekranlarınızda olacak 5 konser ile borusansanat.tv’deki yayınlarını dopdolu..

Borusan Sanat’ta Haziran 2024 Programı
Yayınlanma: Güncelleme: 30 okuma

Borusan Sanat’ta sezon konserlerini tamamladı… Konser salonlarındaki etkinlik heyecanı bitse de konser keyfini her yere taşıyan borusansanat.tv’de yayınlar devam ediyor! Haziran ayında ekranlarınızda olacak 5 konser ile borusansanat.tv’deki yayınlarını dopdolu bir konser seyri ile tamamlayacak. Web tarayıcınıza borusansanat.tv yazıp e-posta adresinizle ücretsiz üye olarak konser kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Borusan Tv

 

Uluslararası Caz Günü Konseri

Uğur Güneş’in “Unstable” albümünün dinleyicilerle ilk kez buluştuğu bu konser, kulaklarınızın pasını silecek bir caz performansıyla borusansanat.tv’de yayına giriyor.

Uluslararası Caz Günü Konseri

Piyanoda Uğur Güneş, trompette Tolga Bilgin, kontrbasta Hans Anderson ve davulda Ateş Tezer 1 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de sizlerle. İki hafta boyunca dilediğiniz her an seyredebileceğiniz bu konserden evvel Back on Stage’in Uğur Güneş ile caz müzik üzerine gerçekleştirdiği söyleşi saat 19.30’dan itibaren yayında olacak.

Oda Müziğinde Alman Romantizmi

Sezon boyunca klasik müzik repertuvarının önde gelen yapıtlarından bir seçkiyle programlarını hazırlayan Borusan Quartet, 2023/24 sezonunun bu son konserinde Schumann’ın La Majör Dörtlü’sünü, Mendelssohn’un Kapriçyo’su ve Fa minör Dörtlü’sünü seslendiriyor.

Borusan Quartet

Yayın 2 Haziran Pazar günü saat 11.30’da ve müzik yazarı Aydın Büke’nin Nilay Sancar ile gerçekleştirdiği konser öncesi söyleşi ise saat 11.00’de borusansanat.tv’de huzurlarınızda.

Türk Elektronik Müziğindeki Kadın Besteciler

Elektronik müzik alanındaki kadın bestecilerimizi tanımak ister miydiniz? Henüz isimlerini duymadıysanız bu konser yayını ilgilinizi çekebilir. Elektronik müzikle doğrudan ilgilenen dinleyicilerimiz ise 6 kadın sanatçımızı peş peşe izleme ve müziklerini dinleme fırsatı bulacaklar.

Kadın Besteciler

Mine Pakel, Fulya Uçanok, Gökçe Uygun, Gülce Özen Gürkan, Elif Yalvaç ve KAOSMOS, 8 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de borusansanat.tv’de olacak. Dadanizm’in gerçekleştirdiği konser öncesi söyleşide sanatçıların müzik yolculuklarına dair kısa röportajlarını izleyebilirsiniz.

Baharın İlk Ezgileri

Klasik müzik alanında “en parlak ve heyecan verici keman virtüözlerinden biri” olarak tanımlanan Bomsori Kim’in deneyimli şef Gergely Madaras yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’yla buluştuğu konser, 9 Haziran Pazartesi günü saat 11.30’da yayına giriyor.

Baharın İlk Ezgileri

Konserden evvel Aydın Büke ve Sungu Okan’ın Madaras’ın konukluğunda gerçekleştirdikleri söyleşi 11.00’de ekranlarınızda olacak.

Nisan Ak ve Zee Zee

borusansanat.tv’deki konser yayınlarını, sezonun son BİFO konseriyle tamamlıyor. Kadın bestecilerin yapıtlarıyla taçlanan bir program ile Nisan Ak yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı piyanist Zee Zee ile buluşturan bu konser kaydı, unutulmaz bir konser seyrini müzikseverlerle buluşturuyor. 16 Haziran Pazar günü saat 11.30’da yayınlanacak bu konseri bir hafta boyunca izleyebilirsiniz. Öncesinde Aydın Büke ve Serhan Bali’nin şef Nisan Ak’ı konuk ettiği konser öncesi söyleşiyi izlemeyi unutmayın!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.